MÖBLER / Möbler, övrigt / Sänggavlar 12677425
nr 1267 7425
Carl Malmsten
(1888-1972), Sverige
Sänggavlar, 2 par (4st), Bodafors. Längd: 52. Höjd: 66 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 augusti 2019
kl 18:04:44
3/8 08:12:27